Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Gmina Zabrodzie

strona internetowa: www.zabrodzie.pl
Urząd Gminy: ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie
tel. 29 757 12 28      e-mail: urzad@zabrodzie.pl

Ostatnie informacje z regionu

•  Przedszkolakowe Mikołajki w Zabrodziu
19 grudnia 2012 roku dzieci z wszystkich Przedszkoli w Gminie Zabrodzie brały udział w zabawie Mikołajkowej. Zabawę przygotowano dla 95 dzieci z przedszkoli w Kicinach, Adelinie i Zabrodziu.
zobacz cały artykuł >>

•  Zmodernizowano mosty w Gminie ZabrodzieDo artykułu dołączyliśmy galerię zdjęć
29 listopada  Starosta Powiatu Wyszkowskiego Bogdan Pągowski i Wójt Gminy Zabrodzie Adam Ołdak uroczyście otworzyli  mosty w miejscowościach Zazdrość i Mostówka, które przebudowane zostały w ramach inwestycji „Przebudowa zespołu mostów w ciągu drogi powiatowej Mostówka - Zazdrość - Niegów".
zobacz cały artykuł >>

•  Święto Niepodległości w Zabrodziu
11 listopada 2012r. mieszkańcy Gminy Zabrodzie obchodzili Święto Niepodległości, które rozpoczęto o godz. 11:30 - uroczystą Mszą św. w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym p.w. Świętej Trójcy w Niegowie.
zobacz cały artykuł >>

•  Hola Hola do wizerunku
21 października 2011 roku odbyły się zajęcia z wizerunku osobistego dla dwóch grup mam przedszkolaków uczęszczających do przedszkola w Adelinie.
zobacz cały artykuł >>

•  Tylko w Zabrodziu
Jacek i Ola chodzą do przedszkola, a mamy jadą na występ jednego z najznamienitszych chórów. Takie cuda tylko w Zabrodziu.
zobacz cały artykuł >>

•  Tradycje Bractwa ZabrodzkiegoDo artykułu dołączyliśmy materiał video
Działalność Bractwa na terenie gminy Zabrodzie sięga pierwszej połowy XIX wieku. Ksiądz Florian Gieczyński, kanonik honorowy płocki, profesor Akademii Duchownej w Warszawie, proboszcz niegowski w latach 1821 – 1866, zorganizował w parafii Bractwo Różańcowe, o którym w kronice napisał "że oprócz śpiewania różańca dużo pracowali dla parafji. Bractwo posiadało dużo zapisów, legatów, darowizn i ziemi,
które przeznaczało na cele religijne i społeczne".
zobacz cały artykuł >>

•  Nowy sprzęt elektroniczny
Gmina Zabrodzie w Partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej realizuje w Publicznym Gimnazjum w Zabrodziu oraz Publicznej Szkole Podstawowej w Zabrodziu projekt pt. Szkoła Równych Szans Programy Rozwojowe Szkół - IV edycja bis.
zobacz cały artykuł >>

Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków