Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Gmina Rząśnik

strona internetowa: www.rzasnik.pl
Urząd Gminy: ul. Jesionowa 3, 07-205 Rząśnik
tel. 29 679 21 00      e-mail: rzasnik@bazagmin.pl

Ostatnie informacje z regionu

•  Połamali się opłatkiem w Rząśniku
Tradycja są świąteczne spotkania w miejscach pracy. Wczoraj opłatkiem połamał się ze swoimi pracownikami wójt gminy Rząśnik Paweł Kołodziejski. Po wspólnie zaśpiewanej kolędzie pracownicy urzędu złożyli sobie świąteczne życzenia.
zobacz cały artykuł >>

•  Szkoła w Rząśniku to katastrofa?
Do naszej redakcji dotarł mail, w którym autorzy, podpisani  „rodzice”, informują o katastrofalnym stanie technicznym szkoły w Rząśniku. Wybudowana w 2002 roku, położona na pięknej skarpie szkoła, zaczyna pękać i według piszących, grozi to katastrofą budowlaną w której mogą ucierpieć uczniowie.
zobacz cały artykuł >>

•  Choinka w Rząśniku już gotowa
Ubieranie choinki w budynku Urzędu Gminy w Rząśniku staje się miłym i przyjemnym zwyczajem. W tym roku ozdoby choinkowe przygotowali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Lubielu.
zobacz cały artykuł >>

•  Ekologicznie w Rząśniku
50 osób z terenu gminy Rząśnik wzięło udział w szkoleniu dotyczącym eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków.  Gmina realizuje zadanie pn. „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków szansą na zachowanie właściwego środowiska w gminie Rząśnik”,
zobacz cały artykuł >>

•  Święto Niepodległości w Rząśniku
Uroczysta msza święta rozpoczęła obchody 94 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Gminie Rząśnik. Mszę, w intencji Ojczyzny i wszystkich poległych w walkach o wolność, celebrował ks. Proboszcz Andrzej Latkowski.
zobacz cały artykuł >>

•  Sesja Rady Gminy Rząśnik
Zaproszenie na Sesję Rady Gminy Rząśnik Przewodniczący Rady Gminy Rząśnik, na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym zwołuję XXIV sesję Rady Gminy na dzień 26 października 2012 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu,
zobacz cały artykuł >>

•  Długosiodło bezkonkurencyjne w konkursieDo artykułu dołączyliśmy materiał videoDo artykułu dołączyliśmy galerię zdjęć
W Rząśniku odbył się Powiatowy finał konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”, w którym wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów  z terenu powiatu wyszkowskiego. Konkurs zdominowała reprezentacja gminy Długosiodło, której reprezentanci zgarnęli aż 10 z 12 głównych nagród.
zobacz cały artykuł >>

Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków