Polecane knajpy na Ruczaju

Categories Podróże
Polecane knajpy na Ruczaju

Wielu mych kolegów dopytuje o to, które knajpy zaleciłbym im, jeżeli chcieliby zamówić czegoś smacznego w Krakowie na Ruczaju. Pytają o to z powodu dobrej wiedzy o tym rejonie, jaka rozwinęła się w okresie studiów na Politechnice. Uwielbiam odpowiadać na tego typu pytanie, jednakże mimo to zechciałem napisać ten artykuł, ażeby przedstawić istotne informacje dotyczących knajp w Krakowie na Ruczaju, które warto jest wypróbować. Mam nadzieję, że zerkać będą na ten tekst nie tylko bliscy koledzy, ale także pozostali ludzi. Przejdźmy więc do rzeczy.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to restauracja z daniami wietnamskimi położona w Krakowie na Ruczaju. Zjeść u nich można dużo interesujących posiłków, jakie zawsze są świeżutkie. Ich koszt nie jest straszny, a atmosfera jest miła. Opłaca się sprawdzić.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na mej liście chciałem dać pierogarnię, a to dlatego, że ja sam jestem oddanym wielbicielem pierogów. Gdy myślimy o tym rodzaju knajp, to mogę zalecić Wam pierogarnię Green Frog, w jakiej kupić ma się możliwość dużo rozmaitych pierogów o wyjątkowo dobrym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Jeśli chcesz trafić do restauracji, w której czuć będziesz się jak w niebie, to musisz wypróbować ten punkt, koniecznie. To tam oferowane są smakowite posiłki, jakie spożyć ma się możliwość w pojedynkę, z narzeczoną albo z całą rodziną. Doskonały klimat, pomocna załoga. Poważnie, polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Wielbiciele kuchni włoskiej, a zwłaszcza genialnej pizzy powinni pomyśleć nad pizzerią Rewolucja, jaka proponuje niebywale smakowitą pizzę w lokalu, jak i z dowozem do mieszkań na Ruczaju w Krakowie. Wystarczy sprawdzić ich kartę dań, by przekonać się, iż w knajpie przygotowują sporo interesujących dań.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Mam nadzieję, iż moja garść informacji będzie lubiana i regularnie będziecie czerpać z niej korzyści. Podsyłajcie również namiary lubiane przez Was jadłodajnie na krakowskim Ruczaju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *