Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.

Kronika policyjna 06 - 15.04.2012

16.04.2012 r. 10:20, autor: M.S.

06.04.2012
Wyszków, ul. Dworcowa
Kierujący samochodem VW Passat Marcin Z. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem Audi A4 . Nikt nie odniósł obrażeń.  Sprawcę ukarano MKK ? 300 zł. Czytaj więcej...
 Czytaj dalej ten artykuł

 

Wyszków, I AWP

Kierowca samochodu VW Polo,  Alfred L. potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych  mężczyznę. Poszkodowany po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu.

Rząśnik

Kierująca samochodem Opel Vectra Marzena K. potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. W wyniku zdarzenia poszkodowana doznała złamania stopy. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Wyszków, ul.  3 go Maja

Nieznani sprawcy po uprzednim przecięciu kłódki zabezpieczającej drzwi, dostali się do wnętrza pomieszczenia piwnicznego skąd  skradli instrumenty muzyczne ( m.in. saksofon , gitarę elektryczną oraz keyboard ). Straty właściciele instrumentów oszacowali na kwotę około 15 000 zł.

Wyszków

Sławomir B. lat 38 kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ? ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

08.04.2012

Wyszków, ul. Sikorskiego

W nocy nieznani sprawcy zdemontowali i skradli cztery sztuki kół z alufelgami od samochodu Seat Leon. Straty zgłaszający oszacował na kwotę około 2000 zł.,-

09.04.2012

Poręba Kocęby

Łukasz W. mieszkaniec gm. Brańszczyk kierując samochodem Mazda 323 nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i uderzył w samochód Peugeot 206 kierowany przez mieszkańca Warszawy, który następnie uderzył w Hondę Prelude, która uderzyła w samochód Mazda CX9 kierowany przez mieszkankę Warszawy. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca Hondy oraz pasażerowie Mazdy. Poszkodowanych przewieziono do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

10.04.2012

Niegów.  Nieznani sprawcy w pasie drogi S - 8 wykopali z ziemi i skradli 268 m. kabla od lamp oświetleniowych. Straty w wysokości ponad 49 tyś. zł. na szkodę GDDKiA oddział w Ostrowi Maz. Postępowanie prowadzi PP w Zabrodziu.

Wyszków, ul. Białostocka

Potrącenie pieszego. Do wypadku doszło około godz. na ul. Białostockiej. Mężczyzna w wieku 40-50 lat z niewyjaśnionych przyczyn dostał się pod naczepę samochodową samochodu ciężarowego kierowanego przez obywatela Litwy. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane, postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Wyszkowie.

11.04.2012

Lucynów

Nieznani sprawcy  z terenu masywu leśnego skradli metalowy szlaban. Straty na szkodę Nadleśnictwa Drewnica z siedzibą w Ząbkach.

Brańszczyk

Stanisław P. lat 59 mieszkaniec gm. Brańszczyk kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości ? prawie 3 promile alkoholu  w wydychanym powietrzu.

12.04.2012

Wyszków, ul. Kolejowa

Nieznani sprawcy po uprzednim wyrwaniu uchwytów do montowania kłódek przy drzwiach wejściowych dostali się do pomieszczeń gospodarczych skąd skradli m.in. taczki, metalową wannę, wiadra i imadła. Straty właściciel oszacował na kwotę około 2000 zł.,-

Dąbrowa

Z kompleksu leśnego nieznani sprawcy skradli kamerę wraz z akumulatorem, która była postawiona pod przykryciem runa leśnego. Straty na szkodę Nadleśnictwa Wyszków. Postępowanie prowadzi  PP w Rząśniku.

13.04.2012

Leszczydół Stary

N/N sprawcy po uprzednim wyważeniu drzwi balkonowych weszli do wnętrza nie zamieszkałego budynku mieszkalnego skąd skradli różne elektronarzędzia. Straty zgłaszająca oszacowała na kwotę około 10.000 zł.,-

Wyszków, ul. Leśna

Nieznani sprawcy po uprzednim wybiciu szyby dostali się do pomieszczeń biurowych jednej z firm przy ul. Leśnej skąd skradli metalowy sejf z pieniędzmi. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

14.04.2012

Somianka

Kierowca samochodu Opel Astra 58 letni mieszkaniec Wyszkowa nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i uderzył w jego tył na skutek czego Ford Fiesta uderzył w bariery ochronne. W wyniku zdarzenia sprawca oraz pasażer Forda Fiesty z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Sprawca miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

15.04.2012

Białebłoto Stara Wieś

Nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu kłódki dostali się do garażu skąd skradli samochód VW Golf, szary metalik ,rok produkcji 1991. Ponadto z garażu skradziono olej napędowy, piły spalinowe oraz inne elektronarzędzia. W toku wykonywanych czynności , policjanci z Posterunku Policji w Brańszczyku odnaleźli częściowo uszkodzony i zdemontowany samochód który znajdował się w miejscowości Przyjmy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi PP w Brańszczyku.KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków