Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Amfetamina, haszysz, dopalacze - aresztowania w Wyszkowie

4.09.2016 r. 19:01, autor: Redu CBSP,

Siedmiu mężczyzn działających w grupie przestępczej zatrzymali policjanci CBŚP z Radomia. Wszyscy trudnili się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Wśród aresztowanych są prawdopodobnie mieszkańcy Wyszkowa.

Policjanci CBŚP z Radomia rozpracowali grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków w  powiecie wyszkowskim i wołomińskim.  W jej skład wchodziło siedmiu mężczyzn, mieszkańców tych powiatów.  Policjanci ustalili, że podejrzani handlowali różnego rodzaju narkotykami. Określili także rolę, jaką pełnił każdy z nich w grupie i zebrali dowody ich przestępczej działalności – poinformowała portal Onet komisarz Agnieszka Hamelusz, rzeczniczka CBŚP. Policjanci ustalili, że podejrzani handlowali różnymi narkotykami. Ponadto określili rolę jaką pełnił każdy z nich i zebrali dowody przestępczej działalności. Funkcjonariusze przeszukali miejsca zamieszkania mężczyzn, gdzie znaleźli zabronione substancje. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 1,5 kg narkotyków: marihuanę, amfetaminę, haszysz i dopalacze. Na poczet kar zabezpieczono także gotówkę - blisko 50 tys. zł.   

Podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków i udzielania narkotyków. Za takie czyny grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd w Siedlcach zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na 3 miesiące. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

KOMENTARZE (6)

Juziu napisał/a: 2016-10-27 13:54:56

Nie twierdziłem i nie twierdzę, że właściciel portalu przyjmował jakiekolwiek korzyści od gminy czy osób z nią powiązanych. Faktycznie, w nieprzemyslany sposób zadałem pytanie o przyczynę braku artykułów przez tak długi czas. Bardzo więc przepraszam pana Switalskiego jeśli poczul się urażony. Byłem wzburzony gdy zostałem pozbawiony waznego dla mnie źródła informacji. Faktem jest, ze niegdys można bylo liczyć nawet na kilka wpisów dziennie. Później z liczbą artykułów bylo coraz gorzej. Przykro mi na wieść o końcu działalności portalu. Życzę powodzenia i jeszcze raz przepraszam.

Gościu napisał/a: 2016-10-27 12:09:46

Juziu pojechał, ale nic nie napisał o gminie wyszków. Zadał tylko pytanie o możliwe powiązania finansowe z jakimś G.

Pan Świtalski napisał/a: 2016-10-19 20:13:59

Szanowny Panie "Juziu". To co pan napisał w komentarzu kwalifikuje się na postępowanie karne w kategorii oszczerstwa.. Portal, jak pan pisze bolg, zawiesił swoą działalność w dacie którą pan napisał. Kłamstwo i pomówienie z pana strony, dotyczące rzekomo moich korzyści finansowych, otrzymywanych ze strony Gminy Wyszków czy też wspomnianego przez pana Grześka N. znajdą swój finał w sądzie.

Juziu napisał/a: 2016-10-18 22:20:41

Dziś jest 18 października. Panie Świtalski, opierdalasz się pan z tym blogiem. Grzesiek N. (dawny kumpel z roboty) przestał płacić? W czasie kampanii samorządowej tyle tu bylo artykułów... (nigdy zadnego krytycznego dla G).

Adam napisał/a: 2016-10-09 19:11:46

Z tego co słyszałem to portal został sprzedany. Ale nie wiem czy to info na 100%

Chrome napisał/a: 2016-10-09 14:45:04

Bardzo na czasie "portal" - ostatnia wiadomość zamieszczona ponad miesiąc temu, właściciel strony powinien ze wstydu zamknąć ją

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków