Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Tego jeszcze nie jechali

4.09.2016 r. 18:50, autor: redu

Kacper Terlikowski i Rafał Bańka - jeden to junior rajdowych wyścigów, drugi to utytułowany rajdowy kierowca, jak o nim mawiaja w branży - wirtuoz kierownicy - razem zasiedli w jednym w jednym aucie. Czy to możliwe?

Podczas rozegranych w miniony weekend Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, bedących zarazem Samochodowym Pucharem Warmii i Mazur w jednym samochodzie zasiedli Terlikowski i Bańka. Ten drugi gościnnie w fotelu pilota. . W tym duecie poszło panom wyśmienicie. Choć aura deszczową nie pomagała w zbyt szybkiej jeździe to duet Kacper i Rafał cały czas trzymali gaz. Po pierwszym dniu byli na 3. miejscu w klasyfikacji generalnej i na 1. w swojej klasie. Drugiego dnia początkowo trzymali oster tempo, ale w pewnym momencie posiosła ich sportowa fantazji i wypadli z trasy. Udało się w miarę szybko wrócić na drogę, jednak poniesione straty spowodowały, że dwudniowe zmagania zakończyli na wysmienitym drugim miejscu w klasie i 10. w klasyfikacji generalnej.

KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków