Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest czwartek, 22 marca 2018 r.

Kronika Policyjna

16.08.2016 r. 6:00, autor: KPP

Prawie 18 000 złotych strat zanowowali poszkodowani w wyniku 7 kradzieży, które miały miejsce na terenie powiatu wyszkowskiego w tygodniu poprzedzającym długi weekend. Zanotowana także 3 zdarzenia drogowe, w wyniku jednego z nich śmierć poniósł nieletni Łukasz B.

Wyszków

8 sierpnia. ok. godz. 13.50 dwóch nn sprawców w sklepie „Artek” przy ul. KEN w Wyszkowie dokonało kradzieży art. spożywczych o wartości ok. 150 zł. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie;

Kręgi

Pomiędzy 6 i 8 sierpnia w Kręgach nieznani sprawcy po wyłamaniu okna weszli do wnętrza domu będącego w budowie skąd dokonali kradzieży piły spalinowej o wartości ok. 900 zł. na szkodę Kamila K. mieszkańca powiatu wyszkowskiego

Rząśnik

W dniu 08.08.2016 r. ok. godz. 19.30 w m. Wincentowo gm. Rząśnik na łuku drogi publicznej doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Kierujący motocyklem Mateusz M zam. powiat wyszkowski z niewiadomych przyczyn uderzył w jadący z naprzeciwka motorower, którym poruszali się nieletni Łukasz B oraz Piotr P (zam. powiat wyszkowski). Śmierć na miejscu poniósł Łukasz B. Mateusz M i Piotr P z ciężkimi obrażeniami ciał  przetransportowani zostali do szpitali w Warszawie i w Wyszkowie. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Gulczewo

W Gulczewie okresie pomiędzy 5 i 9 sierpnia nieznani sprawcy po pokonaniu zabezpieczeń dostali się do pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych skąd dokonali kradzieży rożnych przedmiotów o łącznej wartości ok. 6100 zł.

Świnotopa

9 sierpnia w Świniotopii gm. Wyszków nieznani sprawcy dokonali kradzieży dwóch siłowników i dwóch czujników od bramy wjazdowej na posesję o wartości ok. 2500 zł. Na szkodę Zbigniewa P zam. powiat piaseczyński.

Niegów

9 sierpnia  w Niegowie gm. Wyszków nieznani sprawcy dokonali kradzieży 12 szt. baterii z dwóch stacji bazowych sieci komórkowej o wartości ok. 7500 zł. Na szkodę T-Mobile Polska S.A.

Wyszków

W dniu 10.08.2016 r. ok. godz. 10.30 w Wyszkowie na ul. Pułtuskiej nieznani sprawcy dokonali kradzieży roweru typ damka o wartości ok. 400 zł. Na szkodę Zofii B. zam. powiat wyszkowski.

Turzyn

11.08. ok. godz. 07.00 w m. Turzyn gm. Brańszczyk Hubert R . zam. powiat wyszkowski kierujący pojazdem osobowym m-ki Daewoo Lanos wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zajechał drogę prawidłowo jadącemu pojazdem m-ki Seat Arosa, którym kierował Lech B. zam. powiat wyszkowski. W wyniku zderzenia się pojazdów ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący Seatem, który przewieziony został do Szpitala  Powiatowego w Wyszkowie . Kierujący trzeźwi.

Somianka

11 sierpnia ok. godz. 13.50 w Somiance Dorota S. zam. powiat wyszkowski kierując samochodem m-ki Polonez w czasie manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony motocyklem m-ki Suzuki, którym kierował Kazimierz S. zam. powiat wyszkowski, a następnie uderzyła w wyjeżdżający ze stacji tankowania gazu samochód m-ki Opel Astra, którym kierował  Stanisław S. zam. powiat wyszkowski. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i przewieziony został do Szpitala Powiatowego w Wyszkowie..

Somianka

12.08. ok. godz. 07. 20 w Somiance funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wyszkowie  zatrzymali do kontroli drogowej Marka S. zam. powiat wyszkowski, który kierował pojazdem m-ki VW Passat będąc w stanie po spożyciu alkoholu (0,14 mg/l).

Wyszków

w dniu 12.08.2016 r. ok. godz. 09.30 na targowisku miejskim przy ul. Dworcowej

w Wyszkowie nieznani sprawcy dokonali kradzieży z torebki dokumentów i pieniędzy w kwocie ok. 150 zł na szkodę Janiny G. zam. powiat wyszkowski.

KOMENTARZE (3)

napisał/a: 2016-08-24 15:10:31

e redaktor, a o najważniejszym wydarzeniu w Wyszkowie masz zamiar napisać dwie osoby matka i syn się utopili,może ty poruszysz temat opieki nad rodzinami z niesprawnościami ,oni najprawdopodobniej mogli by żyć gdyby im osoby do tego powołane pomogły ????????????

PISOWNIA napisał/a: 2016-08-24 08:59:29

NAUCZ SIĘ NAJPIERW POLSKIEGO A POTEM PISZ

Uuu napisał/a: 2016-08-17 17:39:58

Świniotopa? A gdzie to jest? Świniotop.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków