Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Tragiczny wypadek. Nie żyje kierowca osobówki

2.08.2016 r. 10:51, autor: KPP

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Przetycz Włościańska. Kierowca volkswagena zderzył się czołowo ze starem. 24 letni mężczyzna zginał na miejscu.

Wczoraj około godziny 16:00 dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Przetycz Włościańska gm. Długosiodło. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu zdarzenia policjanci wraz z prokuratorem prowadzili czynności procesowe. Jak wynika ze wstępnych informacji kierujący Volkswagenem Bora 24-letni mieszkaniec gm. Długosiodło z nieustalonych na chwile obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem marki Star kierowanym przez 28-letniego mieszkańca gm. Goworowo. Kierowca Volkswagena zginął na miejscu.

KOMENTARZE (2)

Andrzej/ Ingenio napisał/a: 2016-09-09 15:32:28

Pomagam poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania tel. 798201032

janek 2608onet.pl napisał/a: 2016-08-12 11:00:41

POLICJA ŁAPIE ROWERZYSTÓW ZAMIAST PIRATÓW DROGOWYCH KTÓRZY NAPRAWDE PSZEDZAJĄ Z JAZDĄ. CZASEM ZBIERAM SMIECI I WIEM CO NA DRODZE SIE DZIEJE. MOŻNA SŁLAĆ RÓŻNE OPINIE ; ALE POILICJANT [OJCIEC] POZWOLIŁ JEZDZIĆ SKUTEREM NA KTÓRE BYŁO POTRZEBNE PRAWO JAZDY . DZIS PIOGRZEB 14 LATKA LUBIEL NOWY. BARDZO PRZYKRE

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków