Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Weekend w policyjnych statystykach

1.08.2016 r. 11:41, autor: KPP

Trzech pijanych kierowców zatrzymała w weekend wyszkowska drogówka. Odnotowano także dwie kradzieże.

30.07.2016

Popowo Parcele

W sobotę dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży do której doszło w Popowie Parcele.  Ze wstępnych informacji wynika, że sprawcy z łódki stojącej na  brzegu rzeki Bug ukradli 5 wędek z kołowrotkami oraz akcesoria wędkarskie.  Sprawcy próbowali też ukraść silnik spalinowy, który odkręcili od łódki ale zostali spłoszeni przez właściciela.  Straty poszkodowany właściciel oszacował na kwotę około 1800 zł. Sprawą zajmują się wyszkowscy policjanci.

Głuchy

W godzinach nocnych sprawcy weszli na prywatną posesję i z niezamkniętego garażu ukradli kosiarkę spalinową. Straty zgłaszający oszacował na kwotę około 800 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci wydziału kryminalnego KPP w Wyszkowie.

Policjanci apelują o właściwe zabezpieczanie swojego mienia . Pamiętajmy że „okazja czyni złodzieja”

Michalin

Na drodze krajowej nr 62  w miejscowości Michalin policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę . Okazało się, że 52-letni mieszkanie gm. Somianka jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile.  Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Lucynów trasa S-8

W sobotę około godz. 21:30 na drodze S- 8 w miejscowości Lucynów doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch busów. Z ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca Renault Master jadący w kierunku Białegostoku nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i doprowadził do zderzenia również z Renault Master. Okazało się, że sprawca kolizji mieszkaniec Ukrainy miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności.

31.07 2016

Leszczydół Nowiny

Wyszkowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Peugeota. Okazało się,  że 62-letni mężczyzna mieszkaniec gm. Wyszków kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie pond 2 promile. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a w najbliższym czasie odpowie przed sądem.

KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków