Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

SYLABA znów najlepsza - FOTO

1.08.2016 r. 11:13, autor: redu

Rewia Dziecięca „Sylaba” zakończyła sezon artystyczny 2015/2016 udanym udziałem w 43. Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach, zdobywając po raz kolejny wiele laurów.

 W dniach 10-24 lipca tancerze i wokaliści przygotowani przez Irenę Zdunek, Katarzynę Błaszczak  z Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” uczestniczyli w konkursie oraz warsztatach artystycznych prowadzonych przez znakomitą kadrę choreografów i trenerów wokalnych. 

Wyszkowska „Sylaba” w ubiegłych latach już nie raz wracała z tego festiwalu z sukcesami. Tym razem nie było inaczej. Po dwutygodniowej rywalizacji z zespołami z Polski, USA, Armenii, Ukrainy i Kanady Sylabianki sięgnęły po Złotą Jodłę w kategorii taniec rewiowy oraz po najwyższą nagrodę dla grup tanecznych – Nagrodę Specjalną im. prof. Zbigniewa Skrzeczko. Wśród wokalistów natomiast Srebrną Jodłę zdobyła Karolina Pujer, a wyróżnienia otrzymali Bartłomiej Jachacy, Damian Ordak i Ewa Antoniak. 

Transmisje z udziału wyszkowskich artystów w Koncercie Galowym Festiwalu w Kielcach będzie można obejrzeć na antenie TVP Abc 13 i 20 sierpnia o godz. 16.20. Zapraszamy!

Jednocześnie kierownictwo Rewii informuje, iż do końca sierpnia można zapisywać się na przesłuchania do Rewii Dziecięcej "Sylaba" (mailowo na rewiasylaba@interia.pl) oraz Studia Piosenki Ireny Zdunek (kasa WOK "Hutnik").

Kliknij aby przejść do galerii KOMENTARZE (1)

ja napisał/a: 2016-08-30 12:47:20

w wyszkowie nikt juz nie chce opglądać???????????

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków