Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Trąba powietrzna nad Rybienkiem

11.07.2016 r. 20:31, autor: M.S.

Kilkanaście minut temu nad Rybienkiem Leśnym przeszła trąba powietrzna. Powalone jest wiele drzew. Drogi są nieprzejezdne.

rybienko, trąba Podmuch wiatru był tak silny, że trudno było się utrzymać na nogach - powiedział naszemu portalowi Marcin Ślubowski - mieszkaniec Rybienka Leśnego. Aktualnie są duże problemy, by poruszać się po Rybienku. Powalone drzewa tarasują główne drogi i uliczki. Jak powiedział nam Marcin Turowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, sytuacja jest bardzo rozwojowa, trąba przeszła zarówno nad Rybienkiem Leśnym jak i Drogoszewem. Mamy na tą chwilę kilkadziesiąt zgłoszeń, nie do  wszystkich możemy dotrzeć natychmiast, przeszkodą są powalone drzewa, tarasujące przejazd. W akcji bierze aktualnie udział ponad 50 strażaków w tym z m.in. OSP z Kamieńczyka, Rybna, Gulczewa i pozostałych jednostek OSP z naszego powiatu. W tym momencie nie możemy oszacować strat. Późną nocą dokonamy przeglądu i poinformujemy o naszych szacunkach. Sytuacja jest bardzo rozwojowa - dodał Turowski.

Naszych czytelników poinformujemy rano o stratach, które poczyniła dzisiejsza trąba powietrzna. Z naszych ustaleń wynika, że poza szkodami materialnymi nikt nie odniósł obrażeń.

KOMENTARZE (1)

Nomi napisał/a: 2017-07-06 07:50:41

Czy ten artykuł pisał pijany czy dziecko z 2 klasy podstawowki? Błąd na błędzie i rownowazniki zdań. Jak tak można!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków