Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.
Get Adobe Flash player

Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa żony

11.07.2016 r. 11:00, autor: KPP

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa żony. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozić mu kara nawet dożywotniego więzienia.

Policja w Wyszkowie o zdarzeniu została poinformowana w miniony czwartek w nocy. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że na prywatnej posesji na terenie gminy Wyszków doszło do kłótni między małżonkami. W jej czasie kobieta miała zostać kilkakrotnie ugodzona ostrym narzędziem. Gdy policjanci dotarli na miejsce potwierdziło się, że 26-letni mężczyzna zadał swojej żonie kilka ciosów w klatkę piersiową, po czym uciekł. Pokrzywdzona z ranami kłutymi klatki piersiowej w stanie zagrażającym jej życiu została przetransportowana do szpitala. 

 

Następnego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę. W chwili zatrzymania 26-latek miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

KOMENTARZE (2)

janek 2608onet.pl napisał/a: 2016-07-23 17:44:18

NO COŻ LEPSZY JAK SPIRYTUS I TANSZY

baniek napisał/a: 2016-07-19 23:28:00

Denaturat jest mocny.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków