Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Jeszcze nie teraz? WIDEO

7.07.2016 r. 22:19, autor: redu

Mateusz Tryc przegrał półfinałową walkę podczas eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. Choć sam twierdzi, że to koniec snu o Olimpiadzie, to my do końca nie jesteśmy tego pewni.

Dzisiejszego wieczoru (czasu polskiego) Mateusz Tryc w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich przegrał swoją półfinałową walkę z kolumbijczykiem Juanem Carlosem Palciao Carillo. Mateusz był w pierwszej rundzie liczony przez sędziego ringowego (naszym zdaniem niesłusznie). W drugiej rundzie pojedynku, w 2 minucie i 45 sekundzie, jego rywal ustrzelił Mateusza potężnym lewym i posłał go na deski. Sędzia nie dopuścił do dalszej walki, choć po Mateuszu nie było widać, aby był niezdolny do jej kontynuowania.

Wyszkowianin na swoim profilu FB napisał, że "nie dla mnie jest Rio". Jednak z regulaminu wynika, że jeżeli Kolumbijczyk wygra cały turniej, to wówczas awans otrzymuje pokonany przez niego półfinalista, czyli Mateusz. Być może przyczyną braku awansu może być nokaut, który zaliczył Mateusz. O tych regulaminowych kruczkach nie mamy wiedzy, ale o finałowych wynikach natychmiast poinformujemy.

A oto zapis wideo walki Mateusza:

 

KOMENTARZE (2)

HK napisał/a: 2016-07-11 20:21:33

Z jakiego regulaminu??? Z regulaminu wynika, że jest pojedynek o 3 miejsce. Czytać trzeba

poprawka napisał/a: 2016-07-07 23:17:14

"kontynuowania" ;)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków