Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Gimnazjon pracuje na medal

20.06.2016 r. 21:51, autor: redu

W minioną sobotę Tymek Chwiejczak, wychowanek trenera Pawła Delugi z MKS Gimnazjon Apin Wyszków 1991, zdobył tytuł Mistrza Mazowsza Kadetów w Boksie kat. 80 kg.

W Warszawie, w dniach 18-19 czerwca, odbyły się Mistrzostwa Mazowsza kadetów rocznik 2000-2001 w boksie, które były jednocześnie eliminacjami do finałowego turnieju ogólnopolskiej olimpiady młodzieży (Ząbkowice Śląskie 07.07.2016 - turniej 6 dniowy). Tymek w walce finałowej zwyciężył jednogłośnie na punkty 3 do 0. W Trzeciej rundzie była szansa aby pojedynek zakończył przed czasem, kiedy przeciwnik po serii ciosów od Tymka był liczony. Tego dnia w towarzyskich walkach zaprezentował się też Piotr Trześniewski Tryc, który stoczył dwa pojedynki w boksie, oba wygrał i zdobył tytuł najlepszego zawodnika wśród seniorów.

W miniony weekend kadeci Gimnazjonu rywalizowali również w Otwartym Pucharze Polski w Pułtusku w kickboxingu w formule light contact,  organizowanym przez Polski Związek Kickboxingu. Na 5 zawodników wyszkowska drużyna wywalczyła 3 brązowe medale.

Duże brawa dla Naszych zawodników za dobre walki i godne reprezentowanie klubu i miasta! Treningi zawodników są współfinansowane z budżetu Gminy Wyszków przeznaczonego dla organizacji pozarządowych.

KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków