Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.

Kronika Policyjna

20.06.2016 r. 21:39, autor: KPP

Czterech pijanych kierowców, z których jeden spowodował groźny wypadek, siedmiolatek w szpitalu po kolizji na Sikorskiego i obywatelskie zatrzymanie kolejnego kierowcy jadącego na dwóch gazach. To bilans minionego weekendu.

17.06.2016

Tumanek

W piątek po godzinie 19:00 w miejscowości Tumanek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący Oplem Vectra, jadąc od Wyszkowa w kierunku Lucynowa, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z autem marki Renault Laguna. Na szczęście nikt z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca Opla był pijany a badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2,5 promila.  Kierowca odpowie za spowodowanie zdarzenia drogowego i jazdę w stanie nietrzeźwości.

18.06.2016

Nowa Wieś

W Nowej Wsi policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego kierowcę VW Vento. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawiania wolności.

Wyszków

W sobotę około godz. 15:30 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Zapole. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego kierujący Daewoo Matiz 31-letni mieszkaniec naszego powiatu wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z Peugeotem, kierowanym przez mieszkankę pow. wołomińskiego. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono 7-letniego pasażera peugeota. Kierujący byli trzeźwi. (zdjęcia).

Kamieńczyk

21-letni mieszkaniec gm. Wyszków kierował VW Golfem będą w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz młody mężczyzna za swoje postepowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawiania wolności.

19.06.2016

Niegów

Koleje zdarzenie drogowe z udziałem nietrzeźwego kierowcy miało miejsce w niedziele po południu w Niegowie. Kierujący pojazdem Ford Transit 41-letni mieszkaniec Ukrainy nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył Fiata Ducato, którym kierował mieszkaniec Wyszkowa. Okazało się, że ukrainiec miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kierującego zatrzymano prawo jazdy. Mężczyznę zatrzymano do wytrzeźwienia i dalszych czynności.

Somianka

Mieszkaniec gm. Łochów podróżujący na trasie Serock - Wyszków powiadomił policje o pijanym kierowcy, który omal nie doprowadził do wypadku. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę krótko po północy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca Fiata Seicento włączający się do ruchu nie zasygnalizował manewru i nie zwalniając wyjechał wprost pod nadjeżdżający pojazd. Na szczęście zgłaszający zdążył wyhamować. Mężczyzna zaczął podejrzewać, że kierowca Fiata może być nietrzeźwy, zablokował więc jego auto, zmuszając kierowcę do zatrzymania.Następnie zabrał mu kluczyki i wezwał patrol policji.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 43-letniego kierowcy potwierdziło podejrzenia zgłaszającego. Kierujący miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z PP w Somiance.

KOMENTARZE (1)

andrzej/ Ingenio napisał/a: 2016-09-09 15:35:18

Pomagam poszkodowanym w wypadkach , szkodach uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy tel. 798201032

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków