Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.

Festyn Rodzinny w SOSW

20.06.2016 r. 19:52, autor: B.Glinka

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym 8 czerwca zorganizowano  Festyn Rodzinny. Świętowano Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Uczniowie, w prezencie dla swoich rodziców, wystawili sztukę teatralną, wg baśni „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz obdarowali ich własnoręcznie zrobionymi biedronkami.

Podczas Festynu atrakcji nie brakowało. Melomani kinowi mogli obejrzeć ciekawe filmy w Kinie Familijnym – jak na prawdziwe kino przystało nie zabrakło w nim także popcornu. Młodzi artyści wraz z rodzicami próbowali swoich sił, lepiąc z masy solnej oraz malując królewskie pary na płótnie. W atelier fotograficznym można było zrobić sobie zdjęcie w najróżniejszych przebraniach. Nie zabrakło baniek mydlanych, zabaw z psami, przejażdżek na koniach i bryczką zaprzężoną w dwa kucyki oraz konkurencji sportowych. Dużą popularnością cieszyła się także kolorowa, dmuchana zjeżdżalnia dla najmłodszych.

Tego dnia swój projekt edukacyjny podsumowała klasa II gl, prezentując różnorodne doświadczenia pod hasłem „Czy to czary, czy fizyka?”. Podsumowano także, trwający cały rok, Konkurs na najpiękniejszy zeszyt uczniowski.

Szczególnie przez dziewczęta, ale nie tylko, oblegany był „Kącik piękności”.

Nie zabrakło także czegoś dla podniebienia – rodzice zostali poczęstowani pysznym tortem, natomiast wszystkim serwowano kiełbaski z grilla, młodą kapustę, zdrowe kompoty i lemoniady, pyszne lody a w „Stoisku słodkości” przeróżne słodycze, galaretki, ciasta drożdżowe i truskawki.

Imprezę uważamy za bardzo udaną, pogoda i humory wszystkim dopisywały. Miło było spotkać się w familijnym gronie i wspólnie świętować.

Organizatorzy bardzo dziękują Zakładom Mięsnym „Somianka”, sieci handlowej Kaufland oraz harcerzom z Hufca ZHP Wyszków za pomoc w organizacji Festynu.

Kliknij aby przejść do galerii KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków