Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Policja poszukuje zaginionej 15-latki AKTUALIZACJA

10.06.2016 r. 10:15, autor: KPP

Policja w Wyszkowie prowadzi poszukiwania zaginionej Izabeli Kamińskiej lat 15 zamieszkałej w Kręgach gm. Wyszków. Osoby posiadające informacje dotyczące zaginięcia dziewczyny proszone są o pilny kontakt z policją pod numer 997.

AKTUALIZACJA

Wyszkowska Policja poinformowała przed chwilą, że poszukiwana Izabela Kamińska została odnaleziona. Jednocześnie dziękuje mieszkańcom za wszelkie przekazane informacje.

 

 

Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie prowadzi poszukiwania Izabeli Kamińskiej lat 15, która zaginęła w dniu 9 czerwca 2016 roku. W tym dniu około godziny 17:00 dziewczyna wyjechała z domu rowerem do koleżanki mieszkającej w Wyszkowie. Od tamtej pory nie powróciła do domu i nie skontaktowała się z rodziną. 

Rysopis zaginionej: wzrost - 170 cm., szczupłej sylwetki ciała, oczy szare, włosy długie proste ciemny blond, charakterystycznie lekko opadająca powieka oka prawego. 

W dniu zaginięcia ubrana była w koszulkę (t-shirt) koloru białego, niebieskie jeansy, kurtkę pomarańczowo - czerwoną w kwiaty, buty typu tenisówki w kolorze niebieskim.

Dziewczyna wyjechała granatowym rowerem typu damka. 

Osoby posiadające informacje dotyczące aktualnego miejsca pobytu dziewczyny bądź posiadające informacje dotyczące zaginięcia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie pod numer tel. 29 743 6200 lub 997.

KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków