Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest środa, 21 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Sukces Kamila Wiśniewskiego

7.06.2016 r. 21:15, autor: M.S.

Dużym sukcesem Kamila Wiśniewskiego zakończył sie tegoroczny Rajd Sardynii. Uznawany za jeden z najtrudniejszych, będący eliminacją Pucharu Świata, wyszkowianin zakończył na doskonałej czwartej pozycji.

Rajd Sardynii to kolejna eliminacja z cyklu Pucharu Świata. W tym cyklu prowadzi inny Polak - Rafał Sonik, zwycięzca Rajdu Dakar. Jednak Kamil Wiśniewski z dorobkiem 16 pkt zajmuje bardzo wysoką, 7. pozycję i od piatej lokaty dzielą go zaledwie trzy punkty.

Kamil Wiśniewski to nie tylko wyśmienity zawodnik, ale także kolega. Dzięki jego pomocy na trasie rajdu Rafał Sonik dojechał na metę jednego z etapów i zajął drugie miejsce w generalce. Sam Sonik o Wiśniewskim i swoim miejscu w klasyfikacji mówi bardzo tajemiczo - to idealny wynik pod kątem klasyfikacji generalnej. Osiągnęliśmy go dzięki doskonałej współpracy z Kamilem Wiśniewskim, który jechał znakomicie. A trzeba podkreślić, że był to w pewnym sensie test, ponieważ mamy wspólne plany… Co to oznacza? Już wkrótce się przekonamy.

Zdjęcie: FBKOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków