Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest czwartek, 22 marca 2018 r.

Przywiozły trzy muszelki

1.06.2016 r. 14:02, autor: K.B.

Rewia Dziecięca "Sylaba" oraz wokaliści Studia Piosenki Ireny Zdunek wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca "Muszelki Wigier" w Suwałkach, gdzie stanęli do rywalizacji z ponad 1500 młodymi artystami z Polski, Francji, Rosji, Gruzji, Litwy i Łotwy.

Rywalizacja na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury była bardzo zacieta. Wszystkie grupy taneczne i wokalne przez cały rok przygotowują swój występ właśnie na tę okazję."Muszelki Wigier" to jeden z najważniejszych festiwali w branży. Każdego roku swoją reprezentację ma tam również Wyszków, a właściwie Rewia Sylaba wraz z wokalistami Studia Piosenki Ireny Zdunek.

W tym roku nasi reprezentanci wrócili z kolejnymu trofeami. Rewia Dziecięca "Sylaba" zdobyła "Złota Muszelkę" wkategorii inne prezentacje taneczne do 16 lat, "Srebrną Muszelkę" w kategorii duet-inne propozycje taneczne do 25 lat oraz "Brązową Muszelkę" w kategorii inne prezentacje taneczne do 25 lat. Ponadto "Grupa wokalna I" otrzymała wyróżnienie w kategorii zespołów wokalnych. BRAWO!

Kliknij aby przejść do galerii KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków