Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest czwartek, 22 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Promocja na falach eteru

28.08.2015 r. 14:42, autor: M.S.

Podczas audycji Lata z Radiem, ktore gościło w Wyszkowie 22 sierpnia, o walorach gospodarczych i turystycznych opowiadały Aneta Kowalewska i Ewelina Kalinowska.

Audycja prowadzona przez Romana Czejarka i Sławę Bieńczycką cieszy się ogromną popularnością. W okresie letnim, kiedy jest emitowana na falach programu pierwszego Polskiego Radia, słuchają jej miliony Polakow. Tych w kraju i za granicą. Każde słowo w tej audycji to wartość dodana w promocji miasta i regionu, w którym danego dnia gości. Pierwszymi gośćmi audycji podczas pobytu w Wyszkowie były Aneta Kowalewska, z-ca burmistrza Wyszkowa oraz Ewelina Kalinowska z Punktu Informacji Turystycznej. Ci z naszych internautów, którzy nie słyszeli programu, mogą to uczynić teraz. Ci, którzy słyszeli - mogą dodatkowo objerzeć. Polecamy.

Kliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (1)

Ładny ząbek napisał/a: 2015-09-18 00:09:16

Wszystko ok, ale te zęby u obu wyszkowianek... a fuuu :-/

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków