Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest czwartek, 22 marca 2018 r.

Lato z Radiem z Wyszkowa - WIDEO

24.08.2015 r. 8:07, autor: M.S.

Jego głos znają miliony radiosłuchaczy. Od lat szefuje najpopularniejszej audycji Polskiego Radia - Lato z Radiem. Jest dziennikarzem, podróżnikiem, wydawcą książek. Jednym słowem człowiek orkiestra - Roman Czejarek.

W sobotnie dopołudnie audycja Lato z Radiem nadawana była z Wyszkowa. W eter popłynęły rozmowy o Wyszkowie, o jego walorach turystycznych i gospodarczych, mówiły o nich Aneta Kowalewska z-ca burmistrza oraz Ewelina Kalinowska, szefowa punktu informacji turystycznej. Swoją reprezentacje miało i młode i nieco starsze pokolenie wyszkowian. Seniorki mówiły o swoich projektach, wręczając prowadzącym audycje, Romanowi Czejarkowi i Sławie Bieńczyckiej, misternie wykonanego na szydełku aniołka. Mateusz Nasiadka reklamował organizowany w Wyszkowie turniej gier komputerowych oraz swoją przygodę z piosenką, realizowaną pod okiem Ireny Zdunek, szefowej Rewii Sylaba. Wieczorem, ze studia plenerowego, które zorganizowane było obok sceny koncertowej, ponownie zagościli mieszkańcy Wyszkowa. Mowa była o pasjach oraz sporcie, który jest ważną wizytówką miasta. Jednym zdaniem można podsumować, że obok koncertu, który był nawiększym wydarzeniem muzycznym ostatnich lat w Wyszkowie, była to świetna promocja miasta na falach Polskiego Radia. Przygotowujemy relację wideo, w której będzie można obejrzeć i posłuchać rozmów nadawanych w audycji Lato z Radiem. Opublikujemy także reportaż z koncertu oraz rozmowę z Andrzejem Piaskiem Piaseckim, którą zarejestrowalismy tuz przed jego występem.

lato z radiem Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia rozmowy, którą przeprowadziliśmy z Romanem Czejarkiem, szefem audycji Lato z Radiem. Jak wspomina Wyszków? Dowiecie się tego z naszego materiału wideo. A czy będziecie mogli odpowiedzieć na Jego pytanie?

Kliknij aby przejść do galeriiKliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków