Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Trzydzieści lat minęło... cz.3

5.03.2014 r. 6:01, autor: M.S.

W sobotę premiera. Niezwykła, niecodzienna, bo 30. To piękny Jubileusz i aż trudno uwierzyć, że historia Dziecięcej Rewii Sylaba trwa tyle lat. Dzisiaj zapraszamy na ostatnią już część wywiadu o historii Sylaby.

W sobotę do Wyszkowa przyjadą przyjaciele Rewii z różnych stron Europy. Będą Łotysze, Ukraińcy, Węgrzy, Belgowie i Włosi. Przyjadą także "emerytowane" Sylabianki, które mieszkają w różnych częściach kraju i Europy. Na scenie, podczas premierowego widowiska zobaczymy trzydzieści na trzedziestą premierę, czyli trzydzieści byłych sylabianek, które od początku istnienia rewii występowały w jej składzie. Tylko tyle rąbka tajemnicy uchyliła nam szefowa rewii Irena Zdunek.

Sylaba to bezsprzecznie najlepszy towar eksportowy Wyszkowa. Na większości festiwali ma status gwiazdy. I choć z tym określeniem rewii nie zgadza się Irena Zdunek, to ilość zaproszeń na występy, które rewia otrzymuje z całego świata, świadczy o tym dobitnie.

Jubileusz trzydziestolecia Sylaby będzie rejestrowany przez Telewizję Polską i wyemitowany na jednej z ogólnopolskich anten. O terminie poinformujemy.

Kliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (2)

x napisał/a: 2015-02-25 21:05:26

Przychylam sie do opini p.Joli.Tylko tak ksztaltujac zamilowanie do piekna pozwolimy dzieciom i mlodziezy inaczej patrzyc na swiat z innej perspektywy i w wiekszych horyzontach.

jolanta ze Stuttgardu matka jednej z seniorek napisał/a: 2014-03-20 07:11:51

Droga Pani Ireno! Trudno wyrazic w slowach podziekowania dla Pani.Jubileusz ktory Pani obchodzi i dziecieca rewia Sylaba przetrwala dzieki Pani , dzieki Pani haryzmatycznej pracy z dziewczetami z Wyszkowa.Ile trzeba miec zaparcia, wiary i milosci do tego miasta i mlodziezy zeby doczekac tak pieknego jubileuszu.Jest Pani wyjatkowym KOBIETA . Jeszcze raz serdeczne gratulacje ,niech Pani dalej slawi nasze miasto.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków