Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest niedziela, 22 kwietnia 2018 r.

Trzydzieści lat minęło... cz.2

31.01.2014 r. 6:22, autor: M.S.

Dziewczynki wstawały o 11 rano i odrabiały otrzymane pocztą elektroniczną lekcje. Póżniej były próby i nagrania programów w nocy. Praca była mordercza i były czasami takie chwile, że nie wiedziałyśmy jaki jest dzień tygodnia.

Tak pięciotygodniową trasę koncertową po Włoszech wspomina Irena Zdunek. O podpisanym kontrakcie z włoską telewizją RAI TRE informowano nawet w Teleekspresie, podkreślając, że to największy kontrakt podpisany z włochami w historii polskiej telewizji. W tej dekadzie działalności miały miejsce wydarzenia, które na zawsze pozostaną w ich  pamięci.

Wielki jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia Dziecięcej Rewii Sylaba zbliża się wielkimi krokami. Jego premiera już 8 marca. Przygotowania idą pełną parą. Specjalnie na to wydarzenie zjadą się goście z całego świata. Premiera rejestrowana będzie przez Telewizję Polską. To będzie wielkie wydarzenie. Dzisiaj czas na kolejny, drugi odcinek rozmowy z szefową Sylaby Ireną Zdunek. W tej części rozmawiamy o drugiej dekadzie działalności Rewii.

Kliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (2)

Julka Juki napisał/a: 2014-05-07 17:18:40

Telekspres jest ekstra !!! Takie ciekawe wiadomomości i wogułe. Jak dać jak by można dać 1,2,3,4,albo 5gwiazdek to ja dała bym 5 . :-) Bardzo fajne. Polecam czwarty odcinek! I jeszcze coś czy można obejżeć 73 odcinek za darmo ?

Ops napisał/a: 2014-01-31 14:01:51

Wow! Nie wiedziałem o tym wszystkim, miło się ogląda :)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków