Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest czwartek, 22 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Z trzydziestką na karku

15.11.2013 r. 9:14, autor: M.S.

Wyjeżdżając na konkursy i festiwale zabierali ze sobą dżemy i konserwy, żeby było taniej. Spódniczki szyte były z materiału ofiarowanego przez fabrykę mebli a jedna z członkiń zespołu odbierała w San Francisco, w imieniu naszego kraju, nagrodę.

Tak rodziła się, trzydzieści lat temu, historia Dziecięcej Rewii Sylaba, która swój jubileusz obchodzić będzie w lutym przyszłego roku. Nieznanych lub też zapomnianych faktów z życia Rewii jest więcej. Nie sposób jest wszystkie opowiedzieć jednak od samego początku gromadzone skrupulatnie archiwum zawiera wszystkie szczegóły. To archiwum to kilkadziesiąt kronik, nagrane kasety, płyty i oddawana właśnie do druku książka opisująca jej historię. O rozmowę z panią Ireną Zdunek, szefową Sylaby, zabiegaliśmy od dłuższego czasu.  Dzisiaj publikujemy pierwszą część, o pierwszej dekadzie istnienia Rewii.

Kliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków